Detoksykacja alkoholowa Poznań

Pozbądź się kaca

Znów to samo… Miałeś wyjść tylko na jedno piwo ze znajomymi, a skończyliście imprezę nad ranem? Martwisz się, bo dzisiejszego dnia czeka Cię ważne spotkanie, egzamin lub wydarzenie? Spokojnie! Odtruwanie alkoholowe w domu na terenie Poznania to profesjonalna i bezpieczna usługa oferowana przez rewolucyjną na rynku firmę S.O.S KAC. Nasz zespół wiele razy zbyt mocno zaszalał, dlatego też doskonale wiemy, czego potrzebujesz. Zaufaj nam i pozbądź się nieproszonego gościa szybko, łatwo i bezpiecznie, a do tego bez wychodzenia z domu.

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku tak zwanego syndromu dnia wczorajszego konieczne jest szybkie i skuteczne działanie. Dlatego też proponowane przez nas odtruwanie poalkoholowe w domu na terenie Poznania to nie tylko sprawdzone i zaufane rozwiązanie, ale także niezmiernie szybki sposób na ból głowy! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my z prędkością światła ruszymy Ci na pomoc, aby zdążyć przed pojawieniem się kolejnych objawów. Masz jednak ochotę i siły, aby wyjść z domu? W takim razie z radością ugościmy Cię w naszej klinice.

pozbądź się kaca po imprezie
odtruwanie alkoholowe w Poznaniu

Odtruwanie alkoholowe w domu na terenie Poznania

Jedno jest pewne - zabawa była tak szampańska, że warto dziś cierpieć. Ale poczekaj, przecież z S.O.S KAC możesz szybko i skutecznie zakończyć to cierpienie! Skuteczne odtrucie alkoholowe, które znajduje się w naszej ofercie, w krótkim czasie postawi Cię na nogi i pozwoli cieszyć się dniem bez ciężkiej i bolącej głowy, rewolucji żołądkowych, suchości w ustach czy senności i zmęczenia. Jesteś ciekaw, co możemy Ci zaproponować? Usiądź wygodnie, przygotuj sobie herbatę albo coś mocniejszego i poznaj naszą atrakcyjną ofertę.

Doskonale znamy potrzeby naszych klientów, dlatego też oferowana przez nas detoksykacja w Poznaniu dostępna jest w czterech wariantach - Klasyczny Kac, Turbo Kac, Mega Kac i Pakiet VIP. Zastanawiasz się, czym się od siebie różnią? Spieszymy z wyjaśnieniem. Każdy z wariantów dedykowany jest określonej ilości promili w wydychanym przez Ciebie powietrzu, od 0.0 do wyników wynoszących nawet ponad 2 promile. Choć mawia się, że kac morderca nie ma serca, to z naszymi usługami nie musisz się o nic martwić. Szybko postawimy Cię na nogi - odtruwanie poalkoholowe w domu to nasza specjalność!

Poznaj naszą ofertę odtrucia alkoholowego w atrakcyjnej cenie

Wspomniane warianty, dzięki którym możesz skutecznie walczyć z kacem, to całkowita detoksykacja organizmu, która dosłownie sprawia, że wracasz do żywych. Ból głowy przechodzi, wraca apetyt, mija suchość w ustach, a Ty znów możesz się skoncentrować i jesteś gotowy, aby stawić czoła wyzwaniom dnia dzisiejszego. Jedynym śladem po wczorajszej imprezie są zapamiętanie, a może i nie, chwile, które spędziłeś na szampańskiej zabawie z przyjaciółmi. Jesteś gotowy, aby pozbyć się nieproszonego gościa? Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Każdy z naszych pakietów różni się od pozostałych czasem trwania. Jak można się domyślić - detoksykacja alkoholowa w przypadku 0.1 promila będzie trwać krócej, niż ma to miejsce w sytuacji, gdy wydychasz w powietrzu ponad 2 promile. Co więcej, cena każdego z wariantów jest uzależniona od ilości promili. Ale nie martw się, koszty skutecznej i szybkiej terapii na kaca zaczynają się już od 150 zł. Nie pozwól, aby kac Cię pokonał i stań z nim do równej walki dzięki atrakcyjnym usługom oferowanym przez S.O.S KAC. Zapraszamy!

Najlepsza cena odtruwania alkoholowego
Copyright 2017 S.O.S. KAC
Design by Studio Spectro
Regulamin Usługi Sposób na kaca Elektrolity na kaca Kroplówka na kaca